لحاف بتنی (ژئوفلکس) –  تولیدکننده لحاف بتنی (ژئوفلکس) – لیست قیمت لحاف بتنی (ژئوفلکس)

شرکت انرژی عناصر آینده

لحاف بتنی ژئوفلکس (Geoflex)

 لحاف بتنی ژئوفلکس یک سیستم ساختمانی مورد استفاده ی مهندسی هیدرولیک ،مهندسی مکانیک خاک و شالوده ی ساختمان می باشد وروشی مطمئن و اقتصادی است که با ایجاد شیب مناسب و محافظت از خاک بستر در مواقع آببندی وایجاد خاکریز و برای جلوگیری از فرسایش مورد استفاده قرار می گیرد.

لحاف بتنی ژئوفلکس از یک تشک دو جداره از جنس ژئوتکستایل ((Geotextile تشکیل گردیده است که سطح بالایی و پایینی آن توسط الیاف فضاساز انعطاف پذیر ( نخ هایی از جنس پلی آمید ) به هم متصل شده اند و قالبی درست می کنند که با بتن پر می شود. اجرای سیستم های سنتی به منظور کنترل فرسایش سطح شیب ها خصوصاً زیر سطح آب امری پرهزینه و زمان بر است در برخی موارد ناممکن می باشد. با استفاده از لحاف های بتنی ژئوفلکس که نوعی قالب پارچه ای از نوع ژئوتکستایل بافته بوده و با استفاده از بتن نسبتاً روان پر می شود ، می توان به راحتی و با سرعت بالا و خصوصاً زیر سطح آب لایه ای از بتن با ضخامت ۱۰ الی ۳۰ سانتی متر اجرا نمود .لحاف بتنی ژئوفلکس به عنوان قالب جهت اجرای بتن در زیر سطح آب استفاده می شود .

از جمله مناطقي در ايران كه از پوشش لحاف بتني ژئوفلکس استفاده شده است، كانال هاي آب دز و كانال آبياري و زهكشي كوثر در ۳۵ كيلومتري شمال اهواز را مي توان نام برد. تثبيت ساحل چپ رودخانه كارون در محل طرح به وسيله لحاف بتني و فيلتر ژئوتكستايل بطول ۸۰۰ مترصورت گرفته است.

ازویژگی و مزایا ی لحاف بتنی ژئوفلکس (Geoflex) می توان موارد زیررا نام برد : سهولت در اجرا ،تزریق بتن در حین بهره برداری و بدون نیاز به قطع جریان آب، وجود رشته های اتصال دهنده بین دو لایه ژئوتکستایل جهت افزایش مقاومت بتن در برابر ترک های حرارتی،عمر مفید بالا ،مقاوم در برابر سیلاب ها و آبشستگی ها.

ژئوساخت

تامین کننده انواع لحاف بتنی (ژئوفلکس) مطابق نیاز پروژه

✉ Info@geosakht.com

☏  ۰۲۱۸۸۳۳۱۳۷۵

✆ ۰۹۰۳۲۶۶۱۷۰۹

مشخصات فنی لحاف بتنی ژئوفلکس (Geoflex)

ژئوفلکس

×