[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”5935″ img_size=”800×600″ alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

تثبیت بستر و ساخت دیوارهای خاک مسلح

ژئوساخت با توجه به انجام طراحی، تامین و اجرای دیوارهای حایل و تقاطعهای غیر همسطح در سرتاسر کشور بر پایه استفاده از ژئوگرید و عناصر نمایی مانند بلوکهای گلدانی، ژئوبلوک و پانلهای بتنی بعنوان یکی از فعالترین شرکتها در این زمینه محسوب می گردد.

در کل دیوار سبز ترکیبی از قطعات بتنی با پوشش گیاهی است که با عناصر مسلح کننده به خاک متصل شده است،

ژئوساخت در تلاش برای جا انداختن مفهومی بنام دیوار زنده یعنی یک دیوار سبز عمودی یا شیبدار در پروژه های شهری و ساختمانی است.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

طراحی و ساخت بام سبز

یک بام سبز، بامی است که مقدار یا تمامی آن با پوشش گیاهی، خاک و یا با محیط کشت روینده پوشانیده می شود. کلمه بام سبز می تواند برای سقفهای دارای پانل خورشیدی هم استفاده شود. بام سبز اوج تلفیق مهندسی عمران با محیط طبیعی است.

سیستمهای ژئوسنتتیک زهکش، آببند و فیلتر ژئوساخت و تجربه اجرایی مهندسین شرکت زمینه اجرا و طراحی مقرون به صرفه   گزینه ای سریع و اقتصادی و بادوام برای سقف مجموعه های مسکونی، مراکز خرید و حتی کارخانه های صنعتی فراهم خواهد آورد[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

تامین و اجرای پوششها و مواد محافظتی

پوششهای محافظتی و ضد خوردگی، سیستمهای آببندی، ماستیکها و مواد درزبندی همگی در تامین نیازمندیهای صنایع نفت ،گاز و پتروشیمی، آب و فاضلاب، دریایی وساختمان نقش مهمی را ایفا می کنند.

یکی از مصارف این سیستمها آب بندی داخلی و خارجی سطح سطوح بتنی قدیمی و جدید در مخازن آب آشامیدنی تونلها، چاله آسانسورها، دیوارهای حایل، استخرهای نگهداری آب، لوله ها و فونداسیونها می باشد.

یکی دیگر از کاربریهای این سیستمها ترمیم ترکهای سطحی آسفالت و بتن، پر کردن درزها و همچنین ممانعت از نفوذ آب و یخ زدگی در جاده توسط ماستیکها می گردد.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

زهکشی و آببندی سازه های زیرزمینی

طی چند ساله اخیر گسترش ساخت پروژه های چندمنظوره و برجهای مسکونی، تجاری و هتلها در شهرهای بزرگ ایران نیاز به زهکشی، آببندی و حفاظت سازه های احداث شده در حفاریها و گودهای اجرا شده برای ساخت این پروژه ها را اجتناب ناپذیر کرده است.

ژئوساخت قابلیت بررسی و طراحی سیستم مناسب زهکشی و آببندی پروژه را دارا می باشد.

خدمات ژئوساخت طراحی و ارایه راه حل مناسب، تامین مصالح و اجرای سیستم پیشنهادی می باشد.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]